;

Unaze Per Femra

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Unaze per femra, vjen me nje dizajn kaq te vecante, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tjeter.Perbehet prej materiali stainless steal ne ngjyre gold qe nuk nxihet.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!
Sasia
Raporto

Kodi: #94586

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Unaza

Kontakt

Shperndaje

Unaze per femra, vjen me nje dizajn kaq te vecante, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tjeter.Perbehet prej materiali stainless steal ne ngjyre gold qe nuk nxihet.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.