;

Set Unazash Per Femra

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 unaza per femra, kaq fine e te bukura te cilat do t'iu zbukurojne doren. Mjaft te kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter. Bere nga material cilesor celik - inoxi qe ruajne ngjyren dhe nuk nxihen.
Sasia
Raporto

Kodi: #94585

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 unaza per femra, kaq fine e te bukura te cilat do t'iu zbukurojne doren. Mjaft te kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter. Bere nga material cilesor celik - inoxi qe ruajne ngjyren dhe nuk nxihen.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.