;

Varese Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Varese per femra, kaq stil ne ngjyre gold vjen me simbolin e mbretereshes Elizabet II.Aksesor i cili eshte i kombinueshem me cdo veshje, perbehet prej materiali stainless steal dhe nuk nxihet.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!
Sasia
Raporto

Kodi: #94584

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Varese per femra, kaq stil ne ngjyre gold vjen me simbolin e mbretereshes Elizabet II.Aksesor i cili eshte i kombinueshem me cdo veshje, perbehet prej materiali stainless steal dhe nuk nxihet.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.