;

Unaze Per Femra

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Unaze per femra, kaq e bukur ne ngjyre gold.Nje aksesor i vecante qe do tju zbukuroje doren, e kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter.Material stainless steal qe nuk nxihet dhe nuk le shenje ne dore.
Sasia
Raporto

Kodi: #94583

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Unaza

Kontakt

Shperndaje

Unaze per femra, kaq e bukur ne ngjyre gold.Nje aksesor i vecante qe do tju zbukuroje doren, e kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter.Material stainless steal qe nuk nxihet dhe nuk le shenje ne dore.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.