;

Album Me Figura Ngjitese Kafshet 5 Flete

(0 Vleresime)

99 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Bllok me 5 flete me xhungel vete ngjitese dhe kafshe pyjore per dekorim te bukur. Gjatesia x Gjeresia e Bllokut: 14.5x24 cm * KUJDES! Jo i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #94405

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Bllok me 5 flete me xhungel vete ngjitese dhe kafshe pyjore per dekorim te bukur. Gjatesia x Gjeresia e Bllokut: 14.5x24 cm * KUJDES! Jo i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.