;

Anije Te Rojes Bregdetare Me Bateri 2 Cope

(0 Vleresime)

1,299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Materiali: Plastike. Gjatesia: 25 cm. Funksionon me 5 bateri AA 1.5 V (R6 / AA) (nuk perfshihen). Blini bateri ketu. * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #94363

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Materiali: Plastike. Gjatesia: 25 cm. Funksionon me 5 bateri AA 1.5 V (R6 / AA) (nuk perfshihen). Blini bateri ketu. * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.