;

Blender Dsp

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dsp Modeli: KJ-2099, perfekt per te bere receta te ndryshme lengjesh te fresketa plot vitamina. Vjen me nje ene me kapacitet 2L ne ngjyre transparente nga ku mund te shihni procesin.Perbehet nga 4 tehe te mprehta celiku te cilat copetojne ne detaje dhe bejne lengjet tuaja te fresketa.Teper i lehte per tu pastruar.Vjen me 15 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Gjithashtu mundeson grirjen e akullit.Fuqia: 1800W
Sasia
Raporto

Kodi: #94111

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dsp Modeli: KJ-2099, perfekt per te bere receta te ndryshme lengjesh te fresketa plot vitamina. Vjen me nje ene me kapacitet 2L ne ngjyre transparente nga ku mund te shihni procesin.Perbehet nga 4 tehe te mprehta celiku te cilat copetojne ne detaje dhe bejne lengjet tuaja te fresketa.Teper i lehte per tu pastruar.Vjen me 15 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Gjithashtu mundeson grirjen e akullit.Fuqia: 1800W

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.