;

Bllok A7 Office Style Ciklamin 60 Cope

(0 Vleresime)

59 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Nje fletore spirale fuchsia, me madhesi A7 me 60 flete me shirita, e cila mbyllet me nje shirit gome dhe nje mbulese letre. Gjinia Vajze Ngjyra ciklamin roze Materiali Leter Madhesia A7 Numri i fleteve 60
Sasia
Raporto

Kodi: #93848

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nje fletore spirale fuchsia, me madhesi A7 me 60 flete me shirita, e cila mbyllet me nje shirit gome dhe nje mbulese letre. Gjinia Vajze Ngjyra ciklamin roze Materiali Leter Madhesia A7 Numri i fleteve 60

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.