;

Makine per floke sheqeri

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Makine per floke sheqeri; Modeli: SK-520 Mund te pergatisni floke sheqeri per femijet tuaj; Kaq e thjeshte ne perdorim, mjafton vetem te hidhni shqeqerin ne vendin e posacem; Nuk nevojitet aspak vaj; Me buton ndezje dhe fikje. Argetuese dhe terheqese, e lehte ne perdorim dhe pastrim; Fuqia: 500W; Dimensionet: 20 x 28 cm. Diametri i taves 30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makine per floke sheqeri; Modeli: SK-520 Mund te pergatisni floke sheqeri per femijet tuaj; Kaq e thjeshte ne perdorim, mjafton vetem te hidhni shqeqerin ne vendin e posacem; Nuk nevojitet aspak vaj; Me buton ndezje dhe fikje. Argetuese dhe terheqese, e lehte ne perdorim dhe pastrim; Fuqia: 500W; Dimensionet: 20 x 28 cm. Diametri i taves 30 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.