;

Blender Hoffman

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Hoffman Modeli: HM-2059, perfekt per te miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme dhe smoothie te shijshme. Vjen i pajisur me thika te fuqishme me material celik inoksi te cilesise se larte, jo toksike dhe jo te demshme per shendetin. Me 3 ene me kapacitete te ndryshme: ena e zakonshme 1.8L, nje mini ene qe sherben per bluarjen e kafese, arrave apo ushqimeve te tjera te thata dhe nje per grirjen e mishit imet. Teper i lehte per tu pastruar. Dizajn modern ne ngjyre te zeze me gold.
Sasia
Raporto

Kodi: #93183

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Hoffman Modeli: HM-2059, perfekt per te miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme dhe smoothie te shijshme. Vjen i pajisur me thika te fuqishme me material celik inoksi te cilesise se larte, jo toksike dhe jo te demshme per shendetin. Me 3 ene me kapacitete te ndryshme: ena e zakonshme 1.8L, nje mini ene qe sherben per bluarjen e kafese, arrave apo ushqimeve te tjera te thata dhe nje per grirjen e mishit imet. Teper i lehte per tu pastruar. Dizajn modern ne ngjyre te zeze me gold.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.