;

Console Playstation 4 1TB Slim

(0 Vleresime)

45,990 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Console Ps4 1TB Slim
Sasia
Raporto

Kodi: #9316

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Konsola

Kontakt

Shperndaje

Console Ps4 1TB Slim

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.