;

BIDON KARBURANTI 10-Lit AM-30210/J1068-BorgHico

(0 Vleresime)

1,270 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Produkt polak i krijuar nga materiale të çertifikuara të cilësisë më të lartë. Produkti është menduar për të ruajtur benzinë, naftë dhe vaj. Për më tepër, ai është i pajisur me një gyp praktik për lehtësi aplikimi. CERTIFIKATË UN: 3H1 / Y / 150/17 / PL COBRO 1177 / FGB
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Produkt polak i krijuar nga materiale të çertifikuara të cilësisë më të lartë. Produkti është menduar për të ruajtur benzinë, naftë dhe vaj. Për më tepër, ai është i pajisur me një gyp praktik për lehtësi aplikimi. CERTIFIKATË UN: 3H1 / Y / 150/17 / PL COBRO 1177 / FGB

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.