;

LLAMPA LED AMiO HB4 COB-Series 360° AM-02847 +170% 12-24V 38W 6500K SET

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Temperatura e dritës: 6500K Tensioni: 12/24 V Lumens: 3800lm Fuqia: 38 W Temperatura e punës: -40°C - +50°C Homologimi: R10 * Vlerat e dhëna për një set me 2 llampa
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Temperatura e dritës: 6500K Tensioni: 12/24 V Lumens: 3800lm Fuqia: 38 W Temperatura e punës: -40°C - +50°C Homologimi: R10 * Vlerat e dhëna për një set me 2 llampa

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.