;

Album Fotografik “Little Moments Big Memories ”

(0 Vleresime)

599 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Album fotografik “Little Moments Big Memories ”, vjen me 200 vende per te vendosur fotot tuaja dhe hapesire per te lene shenimet tuaja per secilen foto.Permaat e fotografise: 10 x 15 Cm Gjatesia x Gjeresia x Trashesia e Albumit: 22.5 x 22.5 x 5 Cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Album fotografik “Little Moments Big Memories ”, vjen me 200 vende per te vendosur fotot tuaja dhe hapesire per te lene shenimet tuaja per secilen foto.Permaat e fotografise: 10 x 15 Cm Gjatesia x Gjeresia x Trashesia e Albumit: 22.5 x 22.5 x 5 Cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.