;

Blender Dore Portativ

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore portativ Modeli: TR-888, i pershtatshem per tu marre kudo me vete. Perfekt per te pergatitur smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per vete dhe femijet tuaj. Karikohet me fishe USB, vjen me 6 tehe te mprehte te cilet shperbejne frutat tuaja teper lehtesisht duke mundesuar ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Fuqia: 40W Tensioni: 3.7V Kapaciteti i enes: 350ML Kapaciteti i baterise: 2000mAh Kryen: 18000 rpm Koha e karikimit: 2 ore Permasat: 20 x 9 x 9cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92819

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore portativ Modeli: TR-888, i pershtatshem per tu marre kudo me vete. Perfekt per te pergatitur smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per vete dhe femijet tuaj. Karikohet me fishe USB, vjen me 6 tehe te mprehte te cilet shperbejne frutat tuaja teper lehtesisht duke mundesuar ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Fuqia: 40W Tensioni: 3.7V Kapaciteti i enes: 350ML Kapaciteti i baterise: 2000mAh Kryen: 18000 rpm Koha e karikimit: 2 ore Permasat: 20 x 9 x 9cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.