;

"Ftohte" Erion Bardhi

(0 Vleresime)

4,500 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • Vaj ne kanavace 150x120 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vaj ne kanavace 150x120 cm

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.