;

"Peshkatari" Erion Bardhi

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • Vaj ne kanavace, 120x90 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vaj ne kanavace, 120x90 cm

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.