;

Blender Dore Portativ

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Portativ, i pershtatshem per t'a marre kudo me vete. Perfekte per te pergatitur smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Mund ta perdorni gjithashtu dhe si gote te cilen mund ta merrni me vete per te konsumuar lengje te fresket ne cdo moment te dites. Karikohet me fishe USB, vjen me 6 tehe te mprehte te cilet shperbejne frutat tuaja teper lehtesisht duke mundesuar ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Tensioni: 3.7V Kapaciteti i enes: 380ML Permasat: 108 x 108 x 270mm
Sasia
Raporto

Kodi: #92504

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Portativ, i pershtatshem per t'a marre kudo me vete. Perfekte per te pergatitur smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Mund ta perdorni gjithashtu dhe si gote te cilen mund ta merrni me vete per te konsumuar lengje te fresket ne cdo moment te dites. Karikohet me fishe USB, vjen me 6 tehe te mprehte te cilet shperbejne frutat tuaja teper lehtesisht duke mundesuar ruajtjen e enzimave dhe vlerave ushqimore te shendetshme. Tensioni: 3.7V Kapaciteti i enes: 380ML Permasat: 108 x 108 x 270mm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.