;

Abazhur Per Ndricim

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur i gjate per ndricim, me nje dizanj kaq te bukur te stilit nordik, i pershtatshmem per çdo ambient si per kafene, restorante, shtepi etj.Ndricimi llambes krijon nje efekt qetesues edhe i jep nje drite te ngrohte ambjentit tuaj duke e bere me te kendshem. Koka e llambes dhe tripodi vjen ne ngjyre druri te bardhe ose te zi. Kokat ne ngjyre : Bezhe, Blu, E Kuqe e zene, E Zeze, Lejla e zene, Mermer i bardhe, Mustard, Vishnje. Gjatesia 150 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur i gjate per ndricim, me nje dizanj kaq te bukur te stilit nordik, i pershtatshmem per çdo ambient si per kafene, restorante, shtepi etj.Ndricimi llambes krijon nje efekt qetesues edhe i jep nje drite te ngrohte ambjentit tuaj duke e bere me te kendshem. Koka e llambes dhe tripodi vjen ne ngjyre druri te bardhe ose te zi. Kokat ne ngjyre : Bezhe, Blu, E Kuqe e zene, E Zeze, Lejla e zene, Mermer i bardhe, Mustard, Vishnje. Gjatesia 150 cm.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.