;

Antene E Brendshme + Perforcues Sinjali

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Antene e brendshme dhe perforcues sinjali per televizor dixhital, teper i lehte per tu montuar, te cilin mund ta vendosni vertikalisht ose horizontalisht dhe me lart per pritje selektive. Sjell nje cilesi imazhi te paster 1080P-HD dhe qasje ne shume kanale televizive fale rrezes se gjate. Gjatesia e kabllit: 15ft
Sasia
Raporto

Kodi: #92208

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Antene e brendshme dhe perforcues sinjali per televizor dixhital, teper i lehte per tu montuar, te cilin mund ta vendosni vertikalisht ose horizontalisht dhe me lart per pritje selektive. Sjell nje cilesi imazhi te paster 1080P-HD dhe qasje ne shume kanale televizive fale rrezes se gjate. Gjatesia e kabllit: 15ft

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.