;

Adaptor Iphone Per Kufje & Karikues

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Pershtates me 8 kunja per karikim dhe degjim njekohshem te muzikes. Perputhshmeria iPhone 7/7 Plus / 8/8 Plus / X. Gjatesia x Gjeresia: 2.5x1 cm Gjatesia x Gjeresia e Pakos: 12.5x8 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91746

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pershtates me 8 kunja per karikim dhe degjim njekohshem te muzikes. Perputhshmeria iPhone 7/7 Plus / 8/8 Plus / X. Gjatesia x Gjeresia: 2.5x1 cm Gjatesia x Gjeresia e Pakos: 12.5x8 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.