;

Bllok Shenimesh A5 I Zi Me Vija 100 Fl

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Nje bllok shenimesh i zi me xhep, ne madhesine A5 me 100 flete me shirita, i cili mbyllet me nje llastik. Ngjyre E zeze
Sasia
Raporto

Kodi: #91652

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nje bllok shenimesh i zi me xhep, ne madhesine A5 me 100 flete me shirita, i cili mbyllet me nje llastik. Ngjyre E zeze

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.