;

Bllok A4 Me Vija Dizajn Unicorn 3D Me Temina & 1 Stilolaps 80 Fl

(0 Vleresime)

599 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore te zbukuruara 80 flete me vija te shtypura me kapak te forte me dizajn unicorn sequins magjike. Se bashku stilolaps me boje roze dhe njebriresh. Gjatesia x Gjeresia: 21x16 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #91580

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Fletore te zbukuruara 80 flete me vija te shtypura me kapak te forte me dizajn unicorn sequins magjike. Se bashku stilolaps me boje roze dhe njebriresh. Gjatesia x Gjeresia: 21x16 cm.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.