;

Bllok A4 Me Modele Te Ndryshem Per Punedore 16 Fl

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Blloqe me lule te modeluara kartoni A4, gjethe, yje, lineare, kaktuse, me dhe pa shkelqim. Ju mund t'i shkurtoni ato, t'i lyeni ato dhe t'i ngjisni ato ne punedoret tuaja. Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletores A4 Gjatesia x Gjeresia 29.7x21 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91542

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Blloqe me lule te modeluara kartoni A4, gjethe, yje, lineare, kaktuse, me dhe pa shkelqim. Ju mund t'i shkurtoni ato, t'i lyeni ato dhe t'i ngjisni ato ne punedoret tuaja. Ngjyra Shumengjyreshe Madhesia e fletores A4 Gjatesia x Gjeresia 29.7x21 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.