;

Baze Telefoni 3N1 Per Te Mbajtur Karta & Organizuese Kufjesh

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Baza mbeshtetese celulare vete-ngjitese me aftesine per te ruajtur kartat ose kartemonedhat dhe organizatorin e kabllove. Gjatesia Gjeresia X Trashesia: 9.5x5.5x0.5 cm. Materiali: Silikoni.
Sasia
Raporto

Kodi: #91505

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Baza mbeshtetese celulare vete-ngjitese me aftesine per te ruajtur kartat ose kartemonedhat dhe organizatorin e kabllove. Gjatesia Gjeresia X Trashesia: 9.5x5.5x0.5 cm. Materiali: Silikoni.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.