;

Bllok Vizatimi A5 Dizajn Bojera Dhjami 14x21 Cm 50 Fl

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Blloku i dizajnit te piktures 50 Flete, A5, cilesi te shkelqyeshme me bojera dhjami me ngjyra te dizajnit te kapakut. Gjinia Djale vajze Madhesia e fletores A5 Lloji i lidhjes Spirale Numri i Fleteve 50 Gjatesia x Gjeresia 148x210 mm GSM 110
Sasia
Raporto

Kodi: #91270

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Blloku i dizajnit te piktures 50 Flete, A5, cilesi te shkelqyeshme me bojera dhjami me ngjyra te dizajnit te kapakut. Gjinia Djale vajze Madhesia e fletores A5 Lloji i lidhjes Spirale Numri i Fleteve 50 Gjatesia x Gjeresia 148x210 mm GSM 110

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.