;

Bllok Me Flet Me Ngjyra Per Punedore 24x31 Cm 78 Fl

(0 Vleresime)

499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketimi permban nje bllok prej 78 fletesh me 10 derrasa me xham, 10 derrasa, 4 flete celofani, 4 flete metalike dhe 50 flete letre me ind ne ngjyra te ndryshme, me dimensione 24x31 cm. Ngjyra Shumengjyresh Gjatesia x Gjeresia 24x31 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #91059

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketimi permban nje bllok prej 78 fletesh me 10 derrasa me xham, 10 derrasa, 4 flete celofani, 4 flete metalike dhe 50 flete letre me ind ne ngjyra te ndryshme, me dimensione 24x31 cm. Ngjyra Shumengjyresh Gjatesia x Gjeresia 24x31 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.