;

Adaptor Usb Type C 14 Cm

(0 Vleresime)

149 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Kabllo per celularin me porte karikimi tip C, per lidhje me shkopinj USB, miun USB, tastiere, lexues kartash, etj per transferimin e te dhenave me shpejtesi 480Mbps. Pajisja juaj duhet te mbeshtese funksionin OTG. Porta: USB USB 2.0 per mashkullin USB tip C. Gjatesia e kabllit: 13 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #90944

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Kabllo per celularin me porte karikimi tip C, per lidhje me shkopinj USB, miun USB, tastiere, lexues kartash, etj per transferimin e te dhenave me shpejtesi 480Mbps. Pajisja juaj duhet te mbeshtese funksionin OTG. Porta: USB USB 2.0 per mashkullin USB tip C. Gjatesia e kabllit: 13 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.