;

Abazhur Tavoline Ngjyre Kremi 33.5 Cm

(0 Vleresime)

1,099 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative Me Kapele Ngjyre Te Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 33.5 Cm Diametri X Lartesia E Kapakut: 14x16.3 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x14 Cm Gjatesia E Kabllit 108 Cm. Çelesi Ne Tensionin 34 Cm / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk.
Sasia
Raporto

Kodi: #90847

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative Me Kapele Ngjyre Te Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 33.5 Cm Diametri X Lartesia E Kapakut: 14x16.3 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x14 Cm Gjatesia E Kabllit 108 Cm. Çelesi Ne Tensionin 34 Cm / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.