;

Adaptor Type C Per Muzike Dhe Karikim

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • pershtates i tipit C per te degjuar muzike dhe per te karikuar telefonin tuaj celular ne te njejten kohe. Pajtueshmeria me modelet Samsung / Huawei / Xiaomi, etj. Qe kane nje prize Type-C. Lidhes 1 Mashkull Tipi-C me 2 femra Lloji-c. Gjatesia x Gjeresia: 2.5x1 cm Gjatesia x Gjeresia e Pakos: 12.5x8 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #90398

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

pershtates i tipit C per te degjuar muzike dhe per te karikuar telefonin tuaj celular ne te njejten kohe. Pajtueshmeria me modelet Samsung / Huawei / Xiaomi, etj. Qe kane nje prize Type-C. Lidhes 1 Mashkull Tipi-C me 2 femra Lloji-c. Gjatesia x Gjeresia: 2.5x1 cm Gjatesia x Gjeresia e Pakos: 12.5x8 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.