;

Adapter USB

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adapter USB, me 5 porta usb karikimi per te karikuar pajisje te ndryshme. Perfekt per tu marre kudo me vete si karikues udhetimi fale madhesise se tij pasi mundeson karikimin e 5 pajisjeve njekohesisht. I pershtatshem per: iPhone 4 / 4S, 5, iPod Touch 1G / 2G, iPod 5G (video), iPod 4G (ekran me ngjyra), iPod 4G, iPod classic 80 GB / 120 GB / 160 GB, iPod nano 1G / 2G / 3G / 4G / 5G, iPod shuffle 2G / 3G, iPod mini, iPad, te gjitha pajisjet ANDROID etj. Fuqizon gjithashtu llamba LED 5V DC. Input AC100-240V ~ 1A 50-60Hz. Output 5V-4.0A. Fuqia: 30 Watt Gjatesia e kabllit : 1.50 metra Tensioni i hyrjes: 100-240 V AC Tensioni i daljes: 5 volt DC Frekuenca e funksionimit: 50 / 60 Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #90149

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter USB, me 5 porta usb karikimi per te karikuar pajisje te ndryshme. Perfekt per tu marre kudo me vete si karikues udhetimi fale madhesise se tij pasi mundeson karikimin e 5 pajisjeve njekohesisht. I pershtatshem per: iPhone 4 / 4S, 5, iPod Touch 1G / 2G, iPod 5G (video), iPod 4G (ekran me ngjyra), iPod 4G, iPod classic 80 GB / 120 GB / 160 GB, iPod nano 1G / 2G / 3G / 4G / 5G, iPod shuffle 2G / 3G, iPod mini, iPad, te gjitha pajisjet ANDROID etj. Fuqizon gjithashtu llamba LED 5V DC. Input AC100-240V ~ 1A 50-60Hz. Output 5V-4.0A. Fuqia: 30 Watt Gjatesia e kabllit : 1.50 metra Tensioni i hyrjes: 100-240 V AC Tensioni i daljes: 5 volt DC Frekuenca e funksionimit: 50 / 60 Hz

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.