;

Altoparlante Per Muzike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlante per muzike, Modeli: HT-414, dizajn kompakt dhe portabel, perfekt per tu marre kudo me vete. Te pajisur me porte USB qe lidhet me laptop, Ipad, Ipod, smartphone etj. Ofrojne tingull te paster me efekt zanor te persosur dhe bas te fuqishem. Ndjeshmeria: 45 dB Permasat: 16.5 x 11 x 18cm Fuqia: 3W x 2
Sasia
Raporto

Kodi: #89158

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Altoparlante per muzike, Modeli: HT-414, dizajn kompakt dhe portabel, perfekt per tu marre kudo me vete. Te pajisur me porte USB qe lidhet me laptop, Ipad, Ipod, smartphone etj. Ofrojne tingull te paster me efekt zanor te persosur dhe bas te fuqishem. Ndjeshmeria: 45 dB Permasat: 16.5 x 11 x 18cm Fuqia: 3W x 2

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.