;

Altoparlante Per Muzike

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlante per muzike, Modeli: S5, dizajn teper elegant, kompakt dhe portativ, i perbere prej materiali ABS, plastike. Altoparlantet ofrojne tingull te paster me efekt zanor te persosur cka ben qe te degjoni muzike te mrekullueshme dhe ta shijoni ate gjate gjithe dites. Me konektor hyres audio 3.5mm, i pershtatshem per desktop, laptop, notebook, tablet, PC, smartphone etj. Me fishe USB, nuk ka nevoje per energji te jashtme, Fuqia dalese: 3W x 2 Tensioni i karikimit: DC 5V 1000mA
Sasia
Raporto

Kodi: #89156

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Altoparlante per muzike, Modeli: S5, dizajn teper elegant, kompakt dhe portativ, i perbere prej materiali ABS, plastike. Altoparlantet ofrojne tingull te paster me efekt zanor te persosur cka ben qe te degjoni muzike te mrekullueshme dhe ta shijoni ate gjate gjithe dites. Me konektor hyres audio 3.5mm, i pershtatshem per desktop, laptop, notebook, tablet, PC, smartphone etj. Me fishe USB, nuk ka nevoje per energji te jashtme, Fuqia dalese: 3W x 2 Tensioni i karikimit: DC 5V 1000mA

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.