;

Bllokuese Dere

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bllokues portativ dere, teper i lehte per tu instaluar dhe hequr ne pak sekonda, te cilin mund ta merrni kudo me vete per tu ndjere i sigurt. Mund ta perdorni ne deren e shtepise apo ta merrni me vete kur udhetoni ne deren e apartamenteve, hoteleve studentore, konvikteve etj. Materiali: PP + çelik inox Gjen perdorim per dyer te cilat e kane vrimen e celesit mbi 2.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bllokues portativ dere, teper i lehte per tu instaluar dhe hequr ne pak sekonda, te cilin mund ta merrni kudo me vete per tu ndjere i sigurt. Mund ta perdorni ne deren e shtepise apo ta merrni me vete kur udhetoni ne deren e apartamenteve, hoteleve studentore, konvikteve etj. Materiali: PP + çelik inox Gjen perdorim per dyer te cilat e kane vrimen e celesit mbi 2.5cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.