;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres kokoshkash Modeli: MP-2200, vjen me dizajn teper te bukur dhe te vecante, Fale metodes speciale me ajer te nxehte, i ben kokoshkat tuaja brenda 2 - 4 minuta pa yndyre. E vogel dhe kompakte, Permasat: 28 x 20cm, Perfekte per festat ne shtepine tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres kokoshkash Modeli: MP-2200, vjen me dizajn teper te bukur dhe te vecante, Fale metodes speciale me ajer te nxehte, i ben kokoshkat tuaja brenda 2 - 4 minuta pa yndyre. E vogel dhe kompakte, Permasat: 28 x 20cm, Perfekte per festat ne shtepine tuaj!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.