;

Bra Set Strip

(0 Vleresime)

4,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Recipeta te kuqe, me dantelle ne kupat e gjoksit te cilat mund te hiqen, dhe me dy suspenders. Nje i cili mund te hiqet, dhe nje i rregullueshem ne permase. Mbyllje nga mbrapa. Kupat e gjiksit jane me pak mbushje. Tanga me dantelle e cila mund te hiqet ne pjesen e perparme dhe te mbrapme. Me 4 rripa suspender te cilet mund te rregullohen ose mund te hiqen. 90& poliamide, 10% elastane.
Sasia
Raporto

Kodi: #8685

Kategori:Eros, Veshje, Recipeta & Intimo

Kontakt

Shperndaje

Recipeta te kuqe, me dantelle ne kupat e gjoksit te cilat mund te hiqen, dhe me dy suspenders. Nje i cili mund te hiqet, dhe nje i rregullueshem ne permase. Mbyllje nga mbrapa. Kupat e gjiksit jane me pak mbushje. Tanga me dantelle e cila mund te hiqet ne pjesen e perparme dhe te mbrapme. Me 4 rripa suspender te cilet mund te rregullohen ose mund te hiqen. 90& poliamide, 10% elastane.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.