;

Bazament Çadre Qe Ngulet Ne Rere 38×4 CM

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Bazament cadre qe ngulet ne rere, eshte i pershtatshem per tub deri ne 3 cm. Gjatesia x Gjeresia: 38 x 4 CM
Sasia
Raporto

Kodi: #86764

Kategori:Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Kontakt

Shperndaje

Bazament cadre qe ngulet ne rere, eshte i pershtatshem per tub deri ne 3 cm. Gjatesia x Gjeresia: 38 x 4 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.