;

Vazo Qelqi Dekorative Me Kapak Dizajn “Home Fantasy”

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Vazo qelqi dekorative transparente me kapak dhe shkrim Home Fantasy. Kapaciteti 1.1 Lt Diametri x Lartesia 10 x 21.5 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vazo qelqi dekorative transparente me kapak dhe shkrim Home Fantasy. Kapaciteti 1.1 Lt Diametri x Lartesia 10 x 21.5 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.