;

Tabele Dekoruese Me Kapese Per 4 Foto 43x33 CM

(0 Vleresime)

599 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Kornize per te vendosur fotot tuaja me 4 kapese druri ne forme yjesh, perfekte per tu montuar ne mur. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia 43 x 33 x 1.8 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kornize per te vendosur fotot tuaja me 4 kapese druri ne forme yjesh, perfekte per tu montuar ne mur. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia 43 x 33 x 1.8 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.