;

Tabele Dekorative Ne Forme Puzzle 55x30 CM

(0 Vleresime)

599 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Kornize dekorative ne forme puzzle me tre korniza, perfekte per tu montuar ne mur, prej materiali druri te bardhe. Gjatesia x Gjeresia e Kornizes: 55 x 30 CM Gjatesia X Gjeresia E Fotografive: 10e15 (2) – 10e10 (1) CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kornize dekorative ne forme puzzle me tre korniza, perfekte per tu montuar ne mur, prej materiali druri te bardhe. Gjatesia x Gjeresia e Kornizes: 55 x 30 CM Gjatesia X Gjeresia E Fotografive: 10e15 (2) – 10e10 (1) CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.