;

Tabele Dekorative Me Drita Per 7 Foto 41.5x31.5 CM

(0 Vleresime)

799 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Kornize prej druri kaq e vecante vjen me 7 kapse per te kapur fotot apo shenimet tuaja ne telin e holle me drite. Funksionon me 2 bateri AAA. Gjatesia X Gjeresia X Trashesia: 41.5 x 31.5 x 3 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kornize prej druri kaq e vecante vjen me 7 kapse per te kapur fotot apo shenimet tuaja ne telin e holle me drite. Funksionon me 2 bateri AAA. Gjatesia X Gjeresia X Trashesia: 41.5 x 31.5 x 3 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.