;

Ore Me Zile E Bardhe Me Fushe Te Bardhe 13 CM

(0 Vleresime)

799 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Ore me zile ne ngjyre te bardhe, teper elegante dhe moderne ne forme rrethore, kaq e vecante prej materiali plastike + qelq. Funksionon me 1 lloj baterie Aa 1.5 V (R6 / Aa).
Sasia
Raporto

Kodi: #86736

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Kontakt

Shperndaje

Ore me zile ne ngjyre te bardhe, teper elegante dhe moderne ne forme rrethore, kaq e vecante prej materiali plastike + qelq. Funksionon me 1 lloj baterie Aa 1.5 V (R6 / Aa).

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.