;

Ngjitese Muri Dekorative Zemra Me Madhesi Te Ndryshme 4 Cope

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitese muri pasqyre ne forme zemre prej materiali akrilik, 4 cope ne madhesi te ndyshme. Permasat: 18 x 15, 5.5 x 4.5 dhe 4x 3 CM.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngjitese muri pasqyre ne forme zemre prej materiali akrilik, 4 cope ne madhesi te ndyshme. Permasat: 18 x 15, 5.5 x 4.5 dhe 4x 3 CM.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.