;

Ndriçues Top Dekorativ I Bardhe 10 CM

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Ndricues dekorativ ne ngjyre te bardhe, prej materiali plastike. Funksionon me 3 bateri AAA(te perfshira), Permasat Diametri x Lartesia: 10 x 8.5 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ndricues dekorativ ne ngjyre te bardhe, prej materiali plastike. Funksionon me 3 bateri AAA(te perfshira), Permasat Diametri x Lartesia: 10 x 8.5 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.