;

"Qeramike me balte Savone" Artan Peqini

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • 40x30x20cm
Sasia
Raporto

Kodi: #86619

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Artizanale

Kontakt

Shperndaje

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.