;

Vazo Me Pjate Kafe 2.4L

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Vazo e varur me pjate, vjen me nje dizajn teper modern dhe elegant ne ngjyre kafe, perfekte per te zbukuruar shtepite dhe oborrin tuaj. Kapaciteti: 2.4L Permasat: 17.5 x 15.3 CM
Sasia
Raporto

Kodi: #86562

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo e varur me pjate, vjen me nje dizajn teper modern dhe elegant ne ngjyre kafe, perfekte per te zbukuruar shtepite dhe oborrin tuaj. Kapaciteti: 2.4L Permasat: 17.5 x 15.3 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.