;

Vazo Lulesh Moka 60x20x17

(0 Vleresime)

399 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Vazo plastike Moka, perfekte per te zbukuruar shtepite apo ballkonet tuaja fale dizanjit klasik, Kapaciteti: 12L Permasat: 60 x 20 x 17 CM
Sasia
Raporto

Kodi: #86560

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Vazo plastike Moka, perfekte per te zbukuruar shtepite apo ballkonet tuaja fale dizanjit klasik, Kapaciteti: 12L Permasat: 60 x 20 x 17 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.