;

Aparat Kundra Insekteve E Minjve

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Aparat elektrik kundra insekteve dhe minjeve, ne momentin qe vendoset ne prize fillon procesin e eleminimit te tyre.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat elektrik kundra insekteve dhe minjeve, ne momentin qe vendoset ne prize fillon procesin e eleminimit te tyre.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.