;

Aparat Elektrik Kundra Insekteve

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Aparat elektrik kundra insekteve, Fuqia: 0.5W Tensioni: 220-240V
Sasia
Raporto

Kodi: #86513

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Aparat elektrik kundra insekteve, Fuqia: 0.5W Tensioni: 220-240V

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.