;

Diell 3D Dekorues Me Litar Lule Me Fjongo 22x95 CM

(0 Vleresime)

549 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Dekor ne forme luledielli kaq i vecante ne ngjyre te verdhe me fjongo kaq i vecante prej pelhure. Permasat: Diametri Lartesia 22 x 95 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor ne forme luledielli kaq i vecante ne ngjyre te verdhe me fjongo kaq i vecante prej pelhure. Permasat: Diametri Lartesia 22 x 95 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.